გიორგი ვაშაძე: ქუჩაში აპოლიტიკური ადამიანები არ დგანან
ვოლსკი საგამოძიებო კომისიის მუშაობაზე: გამოკითხულთა ძალიან ბევრმა ჩვენებამ დაგვანახა, რომ საქართველოს მიმართ დიდი ბოროტება იქნა ჩადენილი
1743228022
პაპუაშვილი: თავდასხმები, სანქციები და შეზღუდვები ქვეყნის წინააღმდეგ გალაშქრების ჰიბრიდული ინსტრუმენტებია, რაც ადრე ტანკები იყო, დღეს სანქციები აქციეს ამის ინსტრუმენტად
1743227836
პაპუაშვილი: ვხედავთ თავქარიან ბიუროკრატებს ბრიუსელში, ამიტომაც არ უშვებს აშშ-ის ადმინისტრაცია მათ მოლაპარაკების მაგიდასთან, იციან, თუ რამეს გააფუჭებენ, თორემ არაფერს გააკეთებენ
1743194707
შალვა პაპუაშვილი: მინდა, ყველა დავარწმუნო, ამ ქვეყანაში თუკი ვინმე ზრუნავს თითოეულ მაღაროელზე, არის ხელისუფლება, იმედი მაქვს, ყველასთვის მისაღები გამოსავალი იქნება მოძებნილი
1743192384
შალვა პაპუაშვილი: 2012 წელს, როცა ხელისუფლება შეიცვალა და შეიქმნა კომისია, ვხედავდი, რა რეაქციები იყო დასავლეთიდან, რთული იყო, წასულიყავი ამ დიდი მფარველობის წინააღმდეგ, ახლაც ამას ვაწყდებით
1743190002
შალვა პაპუაშვილი: ზურაბიშვილმა ესტონეთის პრეზიდენტთან ჩაი დალია, ლატვიის პრეზიდენტთან ერთი ფოტო გადაიღეს კუთხეში, ვნახეთ მათი მიმართვები - მეხუთე პრეზიდენტი, ნომრითაც აფილირებული ხდება „ნაცმოძრაობასთან“
1743189843
შალვა პაპუაშვილი: 2008 წელს „ქართული ოცნების“ მსგავსი პატრიოტული ხელისუფლება რომ ყოფილიყო სათავეში, ომი არ იქნებოდა - სამი წლის წინ საქართველოს ექაჩებოდნენ ომში, რომელიც შექმნიდა ახალ გმირებს, მაგრამ, ამავე დროს, შექმნიდა ახალ ტრაგედიას