ზაზა დობორჯგინიძე: თურქეთი გადავიდა სრულ ავტორიტარიზმში... ევროკავშირის რეაქცია? პრაქტიკულად არანაირი. ყველა ჩუმადაა
დავით ჩიხელიძე „მეგობარი აქტზე“: კანონად რომ იქცეს, ჯერ უნდა მიიღოს წარმომადგენელთა პალატის და სენატის პროფილურმა კომიტეტებმა, მერე ორივე პალატამ, შემდეგ წარედგინოს პრეზიდენტს ხელმოსაწერად. იცნობთ ამერიკის პრაქტიკას ამ ვადებთან დაკავშირებით?
1743158141
ლევან ნიკოლეიშვილი ნინო ზაუტაშვილისა და ლაშა ტუღუშის გარე დაფინანსებაზე: გამორიცხული არ არის, რომ საზოგადოებრივი მაუწყებლის სხვა თანამშრომლებიც ფინანსდებოდნენ, ამიტომ უპრიანი იქნებოდა ამ საკითხთან დაკავშირებით საზოგადოებრივი მაუწყებლის მენეჯმენტმა გააკეთოს შესაბამისი განმარტება
1743156686
ზურაბ ქადაგიძე ნინო ზაუტაშვილსა და ლაშა ტუღუშზე: საზოგადოებრივი მაუწყებლის სამეურვეო საბჭოს წევრებმა რომ კერძო ფონდიდან ხელფასები აიღეს, არავინ აპირებს რეაგირებას?! იქნებ არხის მმართველობამ მკაფიო განმარტებები გააკეთოს, აქვს თუ არა სამეურვეო საბჭოს წევრს უფლება, კერძო ფონდებიდან ხელფასი აიღოს?
1743156117
„სექტა დაიწყებს 31 მარტამდე ფეიკების გამოყრას“ - გამსახურდია VISA და MASTERCARD-ის შეზღუდვასთან დაკავშირებით გავრცელებულ ინფორმაციაზე